15.Avukatlık kampı

ÇEKİLİŞ FORMU

Sen de ülkemizde benzeri olmayan, 2-7 Ekim 2019 tarihinde Antalya’da yapılacak tamamen uygulamalı Avukatlık Kampı’mızda ücretsiz olarak yer almak istiyorsan; @lawagenda ve @ilplawprogram Instagram sayfalarını takip et, en az üç hukukçuyu gönderiye etiketle, 20 Eylül Saat 23:30’a kadar çekilişimize katılmaya hak kazan.

Ad/Soyad *
Ad/Soyad
*
*
*
*

Çekiliş Koşulları

  1. Çekiliş sadece 1 ücretsiz katılımcı için geçerlidir.

  2. Çekiliş sonucunda belirlenen katılımcı otel konaklaması, eğitim hizmeti, otel transfer hizmeti kalemleri ücretsiz olarak kampımıza katılacaktır. Seyahat masrafları çekilişimiz kapsamı dışındadır.

  3. Çekiliş sonunda; yukarıdaki şartları sağlayan 1 asil 5 yedek katılımcı belirlenecektir.

  4. Çekilişe katılanların; En az 2. Sınıf Hukuk Fakültesi öğrencisi, Stajyer Avukat, Avukat ya da Hukuk Fakültesi mezunu olması gerekmektedir.

  5. Çekiliş gönderisinin altına etiketlenecek en 3 kişinin 4.maddedeki koşulları sağlamalıdır.

  6. Çekiliş sadece 2-7 Ekim 2019 tarihinde Antalya’da yapılacak olan 15.Avukatlık Kampı için geçerlidir.

  7. Çekilişe katılım hakkı, yukarıdaki çekiliş formunun doldurulması ile tamamlanacaktır.Çekiliş formunu doldurmayanlar çekilişe katılamazlar.

  8. Çekilişe katılmak için son tarih 20.10.2019 23:30 saatine kadardır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular geçersizdir.

  9. Çekilişin sonuçları; 23 Eylül tarihinde saat 15:00’de @lawagenda Instagram hesabından canlı olarak yayınlanacaktır.İyi şanslar dileriz.