NETWORKING ETKİNLİKLERİ

 
 
network.jpg

Hukuk Öğrencileri, Stajyer Avukatlar , Hukuk Fakültesi Akademisyenleri ve mesleğe yeni başlayan Avukatların, deneyimli avukatlarla bir araya geldikleri, birbirleriyle sektörü farklı yönlerini tartışarak bilgi alışverişi yaptıkları, deneyimlerini paylaşmaları için düzenlediğimiz networking etkinlikleridir.

 

Avukatlık mesleğini diğer meslek gruplardan ayıran en çarpıcı yönü meslek dayanışmasının oldukça ön planda olmasıdır. Özellikle meleğe yeni başlamış genç avukatlar ve deneyimli avukatlar arasında bilgi alışverişi oldukça önem taşımaktadır. Ancak hukukçuları bir araya getirecek bütüncül etkinlikler neredeyse yok denecek kadar azdır.

Dünyanın neredeyse en genç Avukatlarının olduğu ülkelerden biri olmamıza rağmen Avukatlar için özel organizasyonlar maalesef çok az yapılmaktadır. Law-Agenda olarak öncelikle İstanbul olmak üzere daha sonra diğer ilerde de interaktif networking etkinlikleri yapmayı hedeflemekteyiz.

Bu nedenle ilk kez 11 Nisan 2019 tarihinde Saat 19:00’da Taksim - İstiklal Caddesi no:201 Mentha Nova Teras Bar’da yüzlerce katılımcı ile bir araya geldik.

bigstock-Celebrating-Their-Common-Succe-80827232.jpg

KİMLER KATILABİLİR:

AVUKATLAR

STAJYER AVUKATLAR

HUKUK ÖĞRENCİLERİ

HUKUK AKADEMİSYENLERİ

GELECEK ETKİNLİKLERİMİZDEN HABERDAR OLMAK İÇİN KAYIT OL.

 
İsim / Soyisim *
İsim / Soyisim
Tel *
Tel